Компанія Ford переглядає стратегію в сегменті електромобілів. Як повідомляє видання Carscoops, у нинішнього електричного кросовера Mustang Mach-E наступника не буде, а платформа GE1, на якій він побудований, визнана безперспективною і не отримає подальшого розвитку.
Натомість компанія готує нову масштабовану архітектуру UEV. Прогнозується, що вона буде сучаснішою, технологічнішою і, що важливо, дешевшою у виробництві.
На домашньому ринку США Mustang Mach-E зараз залишається єдиною електричною моделлю Ford після того, як з виробництва зняли пікап F-150 Lightning. Поточну версію планується випускати до 2027 року. Раніше передбачалося, що ближче до кінця десятиліття на автомобіль чекає серйозне оновлення, але тепер ці плани змінилися.
Архітектуру GE1, розроблену спеціально для Mustang Mach-E і не використану на жодній іншій моделі, у компанії тепер також називають помилкою. Зараз Ford робить ставку на нову платформу UEV, яка стане основою для майбутніх електромобілів марки.
Завантажуй додаток
GO TO-U для легкого пошуку
та використання
зарядних станцій